MebleKlimczak.pl - Nowoczesne meble w Twoim domu! 


Oferta kuchnie

Szanowni Państwo, wszystkie projekty, które powstają od wielu lat w naszej pracowni są dostosowane zawsze do konkretnego wnętrza, tylko wtedy zapewniają one Wam niezwykły charakter pomieszczenia... Projektowanie mebli na wymiar pozwala nam zapewnić jak najlepszą ich ergonomię, wygodę w użytkowaniu, funkcjonalność. Pamiętajmy, każde wnętrze jest inne jak i różne są też oczekiwania Państwa dlatego polecamy wybór mebli na wymiar jako najlepsze rozwiązanie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, a Państwa zadowolenie sprawia, że nasze projekty są coraz bardziej zróżnicowane. Poprzeczkę, którą wciąż nam Państwo podnosicie, pozwala na rozwijanie i doskonalenie produktów. Dziękujemy.

Masz pytania?

Twoje pytania i komentarze są dla nas bardzo ważne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz więcej informacji, napisz, zadzwoń a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Skontaktować możesz się z nami na kilka sposobów. Sprawdź i zadaj pytanie!

MebleKlimczak.pl

Firma Klimczak jest firmą regionalną i swoją działalność skupia głównie na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Łask).

W swoich projektach stawiamy na jakość. Wszystkie realizacje, dla Państwa wygody przedstawiamy za pomocą projektów komputerowych 3D. Pozwala nam to poruszyć Waszą wyobraźnie ...

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar tj.:

  • meble kuchenne, eurokuchnie
  • meble biurowe, sklepowe
  • szafy wnękowe, garderoby
Kontakt
  Ul. Spółdzielcza 1, Zapolice 98-161

  Tel. (43) 823 19 93
Tel. kom. 606 244 737

  Fax: (43) 823 19 93

  info@mebleklimczak.pl
Godziny pracy
  Poniedziałek - Piątek:
7.00 - 17.00
  Sobota: 7.00 - 13.00
Niedziela: nieczynne

Spotkajmy się na:
     

© 2015 MebleKlimczak.pl. All Rights Reserved