MebleKlimczak.pl - Nowoczesne meble w Twoim domu! 


Oferta garderoby

Zwykła szafa to za mało? masz do dyspozycji kilka dodatkowych metrów? Zaprojektuj swoją garderobę! Pamiętaj, projektując garderobę musisz dopasować ją do swojego stylu życia i pracy. Pantografy, drążki, wieszaki na spodnie, spódnice czy krawaty to elementy, które pomogą jeżeli na co dzień ubierasz się elegancko. Nie zapomnij również o szufladach czy pawlaczach, te drugie pozwolą w maksymalnym stopniu wykorzystać przestrzeń. Pomogą przechować większe przednioty, narty? snowboard? Chcesz dowiedzieć się więcej? potrzebujesz porady ? Zapraszamy do naszego biura.

Masz pytania?

Twoje pytania i komentarze są dla nas bardzo ważne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz więcej informacji, napisz, zadzwoń a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Skontaktować możesz się z nami na kilka sposobów. Sprawdź i zadaj pytanie!

MebleKlimczak.pl

Firma Klimczak jest firmą regionalną i swoją działalność skupia głównie na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Łask).

W swoich projektach stawiamy na jakość. Wszystkie realizacje, dla Państwa wygody przedstawiamy za pomocą projektów komputerowych 3D. Pozwala nam to poruszyć Waszą wyobraźnie ...

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar tj.:

  • meble kuchenne, eurokuchnie
  • meble biurowe, sklepowe
  • szafy wnękowe, garderoby
Kontakt
  Ul. Spółdzielcza 1, Zapolice 98-161

  Tel. (43) 823 19 93
Tel. kom. 606 244 737

  Fax: (43) 823 19 93

  info@mebleklimczak.pl
Godziny pracy
  Poniedziałek - Piątek:
7.00 - 17.00
  Sobota: 7.00 - 13.00
Niedziela: nieczynne

Spotkajmy się na:
     

© 2015 MebleKlimczak.pl. All Rights Reserved