MebleKlimczak.pl - Nowoczesne meble w Twoim domu! 


Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą z branży meblarskiej. Od roku 2000 kiedy rozpoczynaliśmy swoją działalność firma Klimczak, założona przez Pana Dariusza Klimczaka, powiększyła się kilkukrotnie. W tym czasie powiększyliśmy halę produkcyjną, wzbogaciliśmy się o profesjonalne narzędzia pracy, ale przede wszystkim nawiązaliśmy z Państwem doskonałe relacje. Firma Klimczak jest firmą regionalną i swoją działalność skupia głównie na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Łask).

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar tj.:
  • meble kuchenne, eurokuchnie
  • meble biurowe, sklepowe
  • szafy wnękowe

W swoich projektach stawiamy na jakość. Wszystkie realizacje, dla Państwa wygody przedstawiamy za pomocą projektów komputerowych 3D. Pozwala nam to poruszyć Waszą wyobraźnie odnośnie realizowanego zamówienia, ale także zadbać o spełnienie wszystkich wymogów przy realizacji projektów zarówno tych standardowych, jak i tych bardziej nietypowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zakładce Kontakt stworzyliśmy formularz gdzie możecie Państwo zadawać pytania drogą elektroniczną, jak również znajdziecie wszystkie nasze dane kontaktowe.

Serdecznie zapraszam

Dariusz Klimczak

Masz pytania?

Twoje pytania i komentarze są dla nas bardzo ważne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, masz wątpliwości lub potrzebujesz więcej informacji, napisz, zadzwoń a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Skontaktować możesz się z nami na kilka sposobów. Sprawdź i zadaj pytanie!

MebleKlimczak.pl

Firma Klimczak jest firmą regionalną i swoją działalność skupia głównie na terenie województwa łódzkiego (Łódź, Zduńska Wola, Sieradz, Łask).

W swoich projektach stawiamy na jakość. Wszystkie realizacje, dla Państwa wygody przedstawiamy za pomocą projektów komputerowych 3D. Pozwala nam to poruszyć Waszą wyobraźnie ...

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar tj.:

  • meble kuchenne, eurokuchnie
  • meble biurowe, sklepowe
  • szafy wnękowe, garderoby
Kontakt
  Ul. Spółdzielcza 1, Zapolice 98-161

  Tel. (43) 823 19 93
Tel. kom. 606 244 737

  Fax: (43) 823 19 93

  info@mebleklimczak.pl
Godziny pracy
  Poniedziałek - Piątek:
7.00 - 17.00
  Sobota: 7.00 - 13.00
Niedziela: nieczynne

Spotkajmy się na:
     

© 2015 MebleKlimczak.pl. All Rights Reserved